левый узор
 
5 травня 2017 року в експозиційному залі з історії II Світової війни (1941-1945) Святогірського історико-архітектурного заповідника відбулася зустріч учнів Святогірського ЗОШ з учасниками АТО. Докладніше…

 

5 травня 2017 року у виставковому залі Державного історико-архітектурного заповідника у м.Святогірську, напередодні Дня пам’яті і примирення та 72 річниці Перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні, відбулася зустріч учнів Святогірського ЗОШ з учасником АТО мол. лейтенантом Мушкою Олександром Вікторовичем – мешканцем м. Святогірська. Виховуючи у підростаючого покоління почуття патріотизму та любові до своєї Вітчизни, Олександр Мушка відзначив, що і сьогоднішньому поколінню прийшлось на долю захищати цілісність і незалежність України, як у роки ІІ світової війни нашим дідам і батькам. Закликав учнів ніколи не забувати про подвиги наших земляків, які ціною свого життя здобували перемогу і сьогодні захищають нашу державу.

Зустріч відкрила Ярослава Дєдова - зав. науково-просвітницького відділу, яка познайомила присутніх з експозицією виставки «Святогірський плацдарм. 1941-1943 рр.». Особливу увагу звернула на участь у воєнних діях ІІ світової війни жителів Святогірська чиї документи та особисті речі представлені на виставці.

Ми пам’ятаємо і будемо берегти пам'ять і про тих бійців, котрі сьогодні захищають нашу рідну Донеччину, нашу Україну в антитерористичній операції, котрі віддають свої життя за наше майбутнє, задля збереження нашої України для прийдешніх поколінь.

 

На закінчення зустрічі учні Святогірської школи висловили глибоку вдячність і шану бійцям, котрі стоять на захисті Вітчизни і вручили Олександру Мушці квіти і подарунки для учасників АТО.

 

Фото.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
   


Духовное наследие   Рейтинг@Mail.ru