левый узор
 
29 липня 2017 року Святогірський історико-архітектурний заповідник на святкуванні Дня міста Святогірська представив експозицію під відкритим небом на тему «СВЯТОГІРСЬК В ІСТОРІЇ ЗАСВОЄННЯ ДИКОГО ПОЛЯ. XVI-XVII CТ». Докладніше…

29 липня 2017 року відбулися святкові заходи з нагоди Дня міста Святогірська на майданчику біля будівлі міської ради. Серед іншого мешканцям і гостям міста була представлена нова виставка Державного історико-архітектурного заповідника у м. Святогірську на тему «СВЯТОГІРСЬК В ІСТОРІЇ ЗАСВОЄННЯ ДИКОГО ПОЛЯ. XVI-XVII CТ». В складі виставки: експозиція козацької зброї, етнографічна колекція і художні вироби з дерева народного майстра Віктора Коноплі з с. Рубці на тематику життя і побуту перших поселенців Святогір’я. Експозиція супроводжувалася банерами з графічними роботами на козацьку тематику і початкової історії Святогірської лаври народного художника України Володимира Шенделя з текстами історичних документів XVI-XVII століть про Святі Гори.

Одночасно з музейною експозицією заповідник представив виставку видань з історії міста Святогірська і його культурної спадщини.

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
 
 
 
   


Духовное наследие   Рейтинг@Mail.ru