левый узор
 
Результати Проэкту #АrtМагнітДонеччини

 

#АrtМагнітДонеччини

Святогірський заповідник за ініціативою обласного Управління

Культури успішно провів проєкт «#АrtМагнітДонеччини: Святогір`я» в рамках організації та проведення культурного заходу «Музейна валіза».

В Проєкті прийняли участь більш півсотні творчих людей, це: професійні митці, художники-аматори, викладачі та учні художніх шкіл, образотворчих відділень мистецьких шкіл, початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. Наш Проєкт об`єднав митців з трьох областей: Донецької, Харківської, Луганської.

Приємно, що на запрошення прийняти участь у Проєкті відгукнулись колеги з півдня нашої області це Міський Центр сучасного мистецтва і культури ім. А.І. Куїнджі, м. Маріуполь.

Природа, архітектура та історичні місця Святогір`я, на деяких роботах були представлені з незвичних ракурсів. Святогір`я з картин художників складається в єдиний образ, який дає змогу побачити та відчути його своєрідність серед інших регіонів Донецької області.

Проєкт виявив безліч цікавих творчих робіт художників які в майбутньому можуть поповнити наукові фонди заповідника і представлені у його виставкових залах.

Працювати журі було нелегко, аби з такої безлічі талановитих робіт відібрати тільки девять призерів.

Вітаємо переможців творчого Проєкту


#АrtМагнітДонеччини: Святогір`я

 

 

 
 
 
 
 
   


Духовное наследие   Рейтинг@Mail.ru