левый узор
 
24 травня у виставкому залі Святогірського історико-архітектурного заповідника відкрилася художня виставка «Святі Гори в сучасному мистецтві (живопис,графіка,скульптура)». Докладніше…

24 травня у виставковому залі Святогірського історико-архітектурного заповідника (корпус №20) відкрилася художня виставка «Святі Гори в сучасному мистецтві (живопис, графіка, скульптура)». На виставці представлено 79 сучасних творів присвячених Святим Горам. На відкриття виставки зібралися художники з міст Слов’янська, Краматорська, представники творчих і громадських організацій м. Святогірська, органів влади і місцевого самоврядування, релігійної громади Свято-Успенської Святогірської лаври.

Виставку відкрила зав. відділу «історичний музей» Анна Соляник. З вітальним словом до учасників заходу звернулася директорка комунального закладу «Адміністрація Державного історико - архітектурного заповідника у м. Святогірську» Світлана Шарабан.

Про створення виставки, її склад і учасників розповів провідний науковий співробітник заповідника, Заслужений працівник культури України Володимир Дєдов.

До відкриття виставки був підготовлений і виданий каталог виставки «Святі Гори в сучасному мистецтві (живопис, графіка, скульптура)», який презентувала зав. науково-просвітницького відділу заповідника Ярослава Дєдова, і який був вручений кожному автору.

З презентацією ще одного художнього видання, каталогу виставки «Живопис та графіка Святих Гір в XVII-XXI століттях», підготовленого на основі фондової колекції живопису заповідника, виступив автор-укладач каталогу Володимир Дєдов, який вручив примірники видання художникам, роботи яких увійшли до названого каталогу.

На відкриті виступили учасники виставки, художники Андрій Кутана, Володимир Радковський, Микола Корягін, Володимир Ковальов, Василь Бомбіза, Сергій Сметанкін, Олена Мельнікова. Під час огляду виставки автори робіт і організатори виставки спілкувалися з гостями і надавали коментарі до виставлених мистецьких творів.

Учасників заходу привітали: народний депутат України Олег Недава, депутат Святогірської міської ради Віталій Мороз, зав. музеєм і архівом Святогірської Свято-Успенської лаври, архімандрит Лазар (Терещенко).

Під час відкриття виставки пролунали музичні твори у виконанні Миколи Корягіна (дудук), Тетяни і Сергія Михай (скрипка,фортепіано).

Робота виставки планується протягом всього літа з графіком середа-неділя, з 8.30. до 16.30.

Фоторепортаж з відкриття виставки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 
 
 
 
 
   


Духовное наследие   Рейтинг@Mail.ru