левый узор
 
22 січня, День Соборності. Цього дня в 1919 році, відбулася ключова подія на шляху до єдності і незалежності держави – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

 

22 січня, Україна святкує День Соборності. Саме цього дня 101 рік тому, в 1919 році, відбулася ключова для сучасної України подія на шляху до єдності і незалежності держави – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР)

Цього дня до нас завітали діти дитячого оздоровчого центру соціальної реабілітації «Смарагдове місто». Для них була проведена бесіда про свято День Соборності України та екскурсія по історичному музею і виставковим залам заповідника.

З матеріалами до Дня Соборності України познайомились також гості, з якими заповідник співпрацює: Олексій Юков- голова громадської організації «Асоціація дослідників військово-історичної спадщини «Плацдарм», м.Слов’янськ та Євгенія Калугіна- координатор руху «Сильні громади» в м.Слов’янськ з колегами з Польщі. Гості також поділилися своїм досвідом в пошуковій роботі з науковцями заповідника та оглянули експозицію історичного музею.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
   


Духовное наследие   Рейтинг@Mail.ru