левый узор
 
22 січня ми щорічно відзначаємо День Соборності України
22 січня ми щорічно відзначаємо День Соборності України, свято, встановлене на честь проголошення Першої Незалежності та Акту злуки УНР і ЗУНР.
Незалежність була проголошена IV Універсалом Української Центральної Ради у 1918 році, а вже за рік, у той же день, на Софійському майдані в Києві, відбулось офіційне об’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки в одну державу.
«Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західноукраїнська Народна Республіка (Галичина, Буковина, Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили та за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка».
З нагоди відзначення цієї визначної дати завідувачем відділу науково-освітньої роботи КЗ "Адміністрація державного історико-культурного заповідника у м. Святогірську" - Овчаренко Юлією Олександрівною, для дітей, які проживають в деокупованому селищі Ярова, що на Донеччині, була проведена лекція-бесіда "Єдина країна - єдиний народ" та переглянуто фільм «День соборности України / Акт злуки: відтворення історичної правди».
Проведений захід подарував дітям розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.
Возможно, это изображение 6 человек, ребенок, люди стоят и в помещении
Возможно, это изображение 7 человек, люди сидят и в помещении
Возможно, это изображение 8 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении
Возможно, это изображение 6 человек, люди стоят, люди сидят и в помещении
 
 
 
 
 
   


Духовное наследие   Рейтинг@Mail.ru