левый узор
 
18 травня відзначається Міжнародний день музею. Святогірський державний історико-архітектурний заповідник залучається до міжнародної акції «Ніч в музеї». Це дозволяє оглянути музейні експозиції в нетрадиційний час за нетрадиційним сценарієм.
18 травня відзначається Міжнародний день музею. Останніми роками Святогірський державний історико-архітектурний заповідник залучається до міжнародної акції «Ніч в музеї». Це дозволяє оглянути музейні експозиції в нетрадиційний час за нетрадиційним сценарієм.
Протягом останніх років Комунальний заклад «Адміністрація державного історико-архітектурного заповідника у м. Святогірську» залучається до міжнародної акції «Ніч музеїв». Це дозволяє оглянути музейні експозиції в нетрадиційний час за нетрадиційним сценарієм.
В цьому році центральним заходом було представлення матеріалів постійної експозиції у вигляді театралізованої вистави «Музей однієї ночі. Історія, що оживає голосами».
Гості одночасно стали і глядачами, і учасниками вистави, в якій декораціями виступили унікальні експонати музею.
Науковці та партнери заходу в образах історичних постатей представили історію заселення Святогір'я та історію формування архітектурного ансамблю Святогірського монастиря з XVII по ХІХ ст., який став основою Святогірського державного історико-архітектурного заповідника та увійшов до національних культурних надбань України.
Після вистави гостям запропонували взяти участь в тематичному атракціоні «археологічна пісочниця». Гості з захопленням сприйняли пропозицію. На згадку отримали знайдені власноруч «археологічні» сувеніри.
Відвідувачі також почули фрагменти музичних творів композитора Людвіга ван Бетховена, присвячені власникам Святогірського маєтку ХІХ ст.
Сподіваємось, що відвідувачі отримали нові знання і практичні навички археологів.
11
На зображенні може бути: небо та текст
На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні

На зображенні може бути: одна або кілька осіб

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні
 
 
 
 
 
   


Духовное наследие   Рейтинг@Mail.ru