левый узор
 
14 жовтня 2021 року в музеї заповідника з нагоди державного свята - Дня захисників і захисниць України відбулись дві лекції – екскурсії «Мужність і відвага крізь покоління» (від козацької доби до сьогодення).

14 жовтня 2021 року  в історичному музеї  КЗ «Адміністрація державного історико-архітектурного заповідника у м. Святогірську» з нагоди державного свята - Дня захисників і захисниць України відбулись  дві лекції – екскурсії «Мужність і відвага крізь покоління» (від козацької доби до сьогодення).

Екскурсії провела  Ярослава Дєдова – завідувач відділу науково-освітньої роботи.

Учасниками заходу стали гості із м. Бахмут, Суми.

Вони познайомились з фондовою колекцією  археологічних артефактів козацької доби  XVII – XVIII ст.,  з розкопок на місці козацьких поселень на Святих Горах та міст-фортець Цареборисів, Тор, Маяки.  Це дало можливість сучасникам усвідомити і розкрити для себе таке  багатогранне історико-політичне і соціально-культурне явище як українське козацтво, визначити їх роль як захисників рідної землі.

Великий інтерес у відвідувачів викликали художні твори видатного народного художника України Володимира Шенделя  із серії «Лицарі Січі Запорізької».

Захищали цілісність України  в роки Другої світової війни наші діди і батьки зі зброєю в руках. Екскурсанти познайомилися із зразками стрілецької зброї ХХ ст. та документальними свідченнями про бойові події на території Святогірського історичного ареалу, представленими в експозиційних залах історичного музею заповідника.

Фоторепортаж з екскурсії:

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні

 

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні

 

На зображенні може бути: у приміщенні

 

Можливо, це ілюстрація

 

Можливо, це ілюстрація

 

На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять

 

На зображенні може бути: у приміщенні

 

 

 

 

 
 
 
 
 
   


Духовное наследие   Рейтинг@Mail.ru