левый узор
 
10 жовтня 2019р. у виставкому залі Святогірського історико-архітектурного заповідника відкрилася археологічна виставка «ГОСПОДАРСТВО ТА ПОБУТ СЕРЕДНЬОВІЧНОГО НАСЕЛЕННЯ СВЯТОГІР’Я (НА ПРИКЛАДІ ПОХОВАЛЬНИХ КОМПЛЕКСІВ VIII-XIVст.)». Докладніше…

 

10 жовтня у виставковій залі Святогірського історико-архітектурного заповідника (вул.. Зарічна,корпус №20 ) відкрилась археологічна виставка «ГОСПОДАРСТВО ТА ПОБУТ СЕРЕДНЬОВІЧНОГО НАСЕЛЕННЯ СВЯТОГІР’Я (НА ПРИКЛАДІ ПОХОВАЛЬНИХ КОМПЛЕКСІВ VIII-XIVст.)». На виставці представлено більш ніж 200 археологічних артефактів періоду VIII-XIVст., які походять з ново виявлених пам’яток археології на території Святогір’я - поховально-кремаційних комплексів . В експозиції представлені речі з 16 таких комплексів, з фондів заповідника, а саме: господарство та побут середньовічного населення.


Виставку відкрила зав. відділу «історичний музей» Олена Зубаревич.

З вітальним словом до учасників заходу звернулася директорка комунального закладу «Адміністрація Державного історико - архітектурного заповідника у м. Святогірську» Світлана Шарабан.

Від імені Святогірської міської ради і міськвиконкому привітав учасників відкриття виставки заступник міського голови Дмитро Климович.

Про дослідження поховальних комплексів в період 2010-2019рр., створення виставки та її наукову концепцію розповів автор виставки, провідний науковий співробітник заповідника, заслужений працівник культури України Володимир Дєдов. Він також провів екскурсію по експозиції виставки і відповів на питання стосовно використання окремих знарядь праці і технологій виробництва періоду середньовіччя.

Робота виставки середа-неділя, з 8.30. до 16.30, понеділок , вівторок вихідний день.

Фоторепортаж з відкриття виставки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 
 
 
 
 
   


Духовное наследие   Рейтинг@Mail.ru