левый узор
 
14 лютого в виставковому залі музею Святогірського заповідника проведений захід – бесіда з показом документального фільму «Афганістан. Останнії воїн» присвячений Дню пам’яті учасників бойових дій на території інших держав.

14 лютого в виставковому залі Історичного музею Святогірського історико-архітектурного заповідника проведений захід – бесіда з показом документального фільму «Афганістан. Останнії воїн» присвячений Дню пам’яті та вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Детальніше…

15 лютого в Україні - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Відзначення Дня шанування учасників бойових дій на території інших держав встановлено в Україні «на підтримку ініціативи громадських організацій та з метою вшанування громадян України, які виконували військовий обов'язок на території інших держав» згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2004 року № 180/2004.

Найбільш масштабною та трагічною була війна в Республіці Афганістан, яка тривала біля 10 років - з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989-го. Кожен четвертий з майже 600 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях в Афганістан, - наші співвітчизники, і кожний четвертий із тих, хто не повернувся з Афганістану - українець.

14 лютого в виставковому залі Історичного музею Святогірського історико-архітектурного заповідника проведений захід – бесіда про події в Афганістані. Про участь наших земляків - мешканців м. Святогірська, сіл Богородичне, Тетянівка в миротворчих операціях в Афганістані розповіла зав. відділу «Історичний музей» Олена Зубаревич. Учасники заходу також переглянули документальний фільму «Афганістан. Останнії воїн».

Фото В. Ковальова

 

 

 

 

 
 
 
 
 
   


Духовное наследие   Рейтинг@Mail.ru