левый узор
 
01.08-04.08.2019 в місті Святогірську відбувся обласний захід «МУЗЕЙНА ТОЛОКА НА ДОНЕЧЧИНІ» ініціатором якого стало Управління культури і туризму Донецької області.

 

01.08-04.08.2019 в місті Святогірську відбувся обласний захід

«МУЗЕЙНА ТОЛОКА НА ДОНЕЧЧИНІ» ініціатором якого стало Управління культури і туризму Донецької області.

В заході прийняли участь представники музейних закладів Донеччини.

Мета - створення платформи для проведення тренінгів, освітніхпрограм, виставок для сприяння комунікації між музеями та організаціями які дбають про розвитокмузейної справи, а також популяризують музеї.
З вітальним словом виступила в.о. начальника управління культури і туризму Аліна Валентинівна Певна.

Були запрошені гості: Леся Миколаївна Клименко(Міністерство культури України); Ігор Володимирович Пошивайло (Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – музей Революції Гідності); Ірина Василівна Єрмолаєва (Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс»).

На практичних заняттях з доповідями виступили: Катерина Леонідівна Філонова(директор Донецького обласного краєзнавчого музею) поділилась досвідом з розробки та реалізації проекту в рамках програми Українського культурного фонду; Реваз Татеішвілі та Наталя Запішня(Громадська Організація «Інша освіта») провели тренінг «Основи проектного менеджменту та написання заявок»; Андрій Качур «AMUSEUM»,поділився своїм досвідом реалізації проекту у співпраці з Донецьким обласним краєзнавчим музеєм; Світлана Сергіївна Шарабан (директор Святогірського історико-архітектурного заповідника) поділилась досвідом втілення наукових розробок заповідника в експозиціях історичного музею; Ярослава Дмитрівна Дєдова (завідувач відділу науково- освітньої роботи заповідника) розповіла про музеєфікацію пам’яток архітектури та використання їх в екскурсійній діяльності.

Святогірський історико- архітектурний заповідник познайомив гостей з пам’ятками заповідника та його музеями.

На набережній р. Сіверський Дінець відбулось представлення виставок візитівки музеїв Донецькій області, проведені творчі майстер-класи до яких долучились всі бажаючі.

Фоторепортаж далі…

Фото О. Зубаревич

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 
 
 
 
 
   


Духовное наследие   Рейтинг@Mail.ru