левый узор
 
КЗ"АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНОГО ЗАПОВІДНИКА" З А П Р О Ш У Є 8 травня 2019 року, о 17 годині на культурно-мистецький вечір Святогірський плацдарм 1943 р. Пошукова робота

 

КЗ «АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНОГО ЗАПОВІДНИКА У М. СВЯТОГІРСЬКУ»

З А П Р О Ш У Є

У середу, 8 травня 2019 року, о 17 годині

на культурно-мистецький вечір на тему

«Святогірський плацдарм 1943 р. Пошукова робота».

за адресою:

м. Святогірськ, вул. Зарічна, 3, корпус 20.

Виставкові зали заповідника,

(вхід за Успенським собором).

Відвідувачі познайомляться з подіями 1943 р. на Святогірському плацдармі та роботою Асоціації дослідників військово-історичної спадщини «Плацдарм» («Союз «Народна Пам'ять»), м. Слов'янськ. Десятки тисяч імен загиблих захисників Святогір`я захоронені в братських могилах їх імена відомі, але ще тисячі загиблих бійців лежать в нашій землі без іменними.

Часом навіть не віриться, що в роки Другої Світової війни казковий край Святогір`я був місцем жорстоких боїв Тут вирішувалася доля Донецької землі, та й усієї України. «Ворота Донбасу» - так його називали під час війни.

По дорозі в Святогірськ перед Сіверським Дінцем є село Богородичне. Біля нього розташовані населені пункти с.Долина, с.Тетянівка, с.Пришиб. Тут в липні 1943-го 1-а і 8-а гвардійські армії здійснювали прорив ворожих рубежів в шість оборонних ліній.

Дивовижне це місце, все проглядається навколо на багато кілометрів. Колись тут сиділи, зайнявши оборону гітлерівські кулеметники, стріляючи по переправі або коригуючи вогонь своїх гармат і мінометів і не даючи піднятися наступаючим радянським військам. Тепер тут тиша, і тільки вітер шумить, хитаючи гілки дерев. Справді, яка навколо краса, за таку красу і життя віддати не шкода…

Запрошуйте друзів і приходьте!

Тел. для довідок:

099-273-85-16 (Ярослава Дмитрівна) та

050-845-92-69 (Анна Анатоліївна).

 

 

 
 
 
 
 
   


Духовное наследие   Рейтинг@Mail.ru