левый узор
 
Архив новостей

 

2 вересня 1945 року, в Токійській бухті на борту американського лінкора «Міссурі», підписано Акт про беззастережну капітуляцію Японії, що ознаменувало завершення Другої світової війни – найкривавішої та наймаштабнішої війни в історії людства. Церемонія підписання акту тривала 20 хвилин. Від імені Радянського Союзу підпис поставив українець генерал-лейтенант Кузьма Дерев’янко.

Святогірський історико- архітектурний заповідник провів захід "Україна у Другій світовій війні. Пишемо історію" присвячений 75-ій річниці закінчення Другої святової війни.

На заході були присутні відвідувачі та співробітники заповідника, де надана історична довідка про цю подію та переглянуто документальний фільм.

Посилання на відео: https://youtu.be/eqVNUF-Pg9s

 

 

 

 

 

 


 

 

 

26 серпня до Святогірського історико-архітектурного заповідника завітали відвідувачі, які взяли участь у заході присвяченому Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

 

29 серпня в Україні будуть відзначати День пам’яті захисників держави. Кабінет міністрів України визначив офіційний символ.

Голівка соняшника - символ Дня пам’яті захисників України.

Соняшник - квітка незвичайна. Своєю привабливістю і яскравістю він зобов'язаний сонцю. Не забуваючи про це, він кожен день дякує йому, розкриваючи свої пелюстки рано вранці і повертаючись слідом його руху. Тому вважається, що купити соняшники і подарувати їх комусь значить висловити йому подяку.

Ми з великою подякою згадуємо всіх, хто віддав своє життя захищаючи нас, громадян України, в страшні роки сучасної війни.

В якості подарунку Святогірський історико-архітектурний заповідник передав символ «Соняшник» до обласного шпиталю для ветеранів війни м.Святогірська . У цьому шпиталі лікують військових з усієї Донеччини, це воїни АТО та афганці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 
Вітаємо зі святом Прапора України!
Одним із головних державних символів є Прапор України.
Щороку 23 серпня, за добу до святкування Дня Незалежності, Україна відзначає День державного прапора.
Дата була обрана на згадку про події 1991 року, коли до будівлі Верховної Ради група народних депутатів внесла синьо-жовтий стяг..
.

 

ВІтаємо всіх зі святом!

«Українські козаки на сторожі південних рубежів»,
яка присвячується українським козакам лицарям Незалежної України.


https://youtu.be/9ukef7PlTbE

Презентуємо віртуальну відео- виставку

Запрошуємо відвідати наш "Історичний музей", де ви зможете дізнатися історію Святогір'я!

https://youtu.be/9ukef7PlTbE

 

 

Відкриття виставки «Збережена спадщина» 30.06.20

Сьогодні відбулось відкриття нової виставки "Збережена спадщина" присвяченої 40- річчю створення Святогірського державного історико- архітектурного заповідника.

Велика подяка всім, хто брав участь в роботі заповідника в збереженні історико-культурної спадщини Святогіря, визнаної світовим суспільством.
Всі вже звикли до сучасного виляду Святих Гір. На перший погляд, за сто років цей образ не змінювався. Але ...
На виставці можна дізнатися про кропітку работу співробітників закладу, археологів та архітекторів, художників та скульпторів, реставраторів, науковців Донецької області, м. Харкова, м.Київа які допомогали протягом сорока років досліджувати, зберігати національне надбання України.
На відкриття виставки до нас завітали та привітали:
Олексій Юков (голова громадської організації «Асоціація дослідників військово-історичної спадщини «Плацдарм», м.Слов’янськ), Євгенія Калугіна (координатор руху «Сильні громади» м.Слов’янськ), Віталій Мороз (депутат міської ради м.Святогірськ), Ольга Довбня (начальник сектору науково-методичної та освітньої роботи Донецького обласного краєзнавчого музею м.Краматорськ), Наталя Овсянікова (старший науковий співробітник Донецького обласного краєзнавчого музею м.Краматорськ) та Любов Дзержинська (керівник музею історії Новокраматорського машинобудівного заводу).
З відкриттям виставки привітала в.о.голови Святогірської міської ради Тетяна Божко.
Дякуємо за привітання та теплі слова!!!

ФОТО З ВІДКРИТТЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 
Еще статьи...
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 5 из 24
 
 
 
 
   


Духовное наследие   Рейтинг@Mail.ru