левый узор
 
Архив новостей

 

На зображенні може бути: текст

 

28 травня 2021 року о 15 год. у виставковій залі КЗ «Адміністрація державного історико-архітектурного заповідника у м. Святогірську» відбудеться відкриття художньої виставки «Миколаївська церква XVII ст. – перлина України». На виставці експонуватимуться твори видатних українських художників, членів Національної спілки художників України, учасників багатьох пленерів «Святогір’я» з різних регіонів України. На виставці можна побачити твори колекції наукових фондів заповідника, Слов’янського краєзнавчого музею та приватних колекцій. Усіх небайдужих до історії Святогір’я, поціновувачів культури запрошуємо на відкриття виставки. Виставка буде працювати впродовж червня-вересня 2021р. за адресою: м. Святогірськ вул. Зарічна3, корп.20.

 

 
18 травня відзначається Міжнародний день музею. Останніми роками Святогірський державний історико-архітектурний заповідник залучається до міжнародної акції «Ніч в музеї». Це дозволяє оглянути музейні експозиції в нетрадиційний час за нетрадиційним сценарієм.
Протягом останніх років Комунальний заклад «Адміністрація державного історико-архітектурного заповідника у м. Святогірську» залучається до міжнародної акції «Ніч музеїв». Це дозволяє оглянути музейні експозиції в нетрадиційний час за нетрадиційним сценарієм.
В цьому році центральним заходом було представлення матеріалів постійної експозиції у вигляді театралізованої вистави «Музей однієї ночі. Історія, що оживає голосами».
Гості одночасно стали і глядачами, і учасниками вистави, в якій декораціями виступили унікальні експонати музею.
Науковці та партнери заходу в образах історичних постатей представили історію заселення Святогір'я та історію формування архітектурного ансамблю Святогірського монастиря з XVII по ХІХ ст., який став основою Святогірського державного історико-архітектурного заповідника та увійшов до національних культурних надбань України.
Після вистави гостям запропонували взяти участь в тематичному атракціоні «археологічна пісочниця». Гості з захопленням сприйняли пропозицію. На згадку отримали знайдені власноруч «археологічні» сувеніри.
Відвідувачі також почули фрагменти музичних творів композитора Людвіга ван Бетховена, присвячені власникам Святогірського маєтку ХІХ ст.
Сподіваємось, що відвідувачі отримали нові знання і практичні навички археологів.
11
На зображенні може бути: небо та текст
На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні

На зображенні може бути: одна або кілька осіб

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні
 

 

 

На зображенні може бути: текст

 

8 травня 2021 року о 13-00

на Меморіальному комплексі Другої світової війни

у м. Святогірську с. Тетянівка, вул. Всіхсвятська, 4

Відбудеться культурно-мистецький захід

“ХХ-ХХІ століття: листи війни. Антологія військової кореспонденції».

У програмі заходу:

театралізована вистава, під час якої будуть прочитані листи учасників бойових дій на Святогірському плацдармі у 1941 -1943 рр. з музейних фондів державного історико-архітекутрного заповідника та листи сучасних захисників України.

Захід проводититься за участю партнерів - громадської організації студентський театр «7 поверх» м. Слов'янськ та військовослужбовців Збройних сил України.

Запрошуються усі бажаючі

 

 
Презентуємо нове наукове видання Святогірського історико-архітектурного заповідника історико-краєзнавчого характеру «Святогірський альманах 2019-2020. Збірка наукових праць». За ред. В.С. Бондаренко-Харків: «Контраст», 2021.-244с.
В збірці «Святогірський альманах 2019-2020» публікуються результати наукових досліджень, які присвячені історико- культурній спадщині Святогірського історичного ареалу в Донецькій області, а також актуальним питанням музеєзнавства, збереження і реставрації пам'яток. До збірки залучені статті і повідомлення науковців КЗ «Адміністрація державного історико-архітектурного заповідника у м. Святогірську», інших наукових, музейних і освітянських закладів Донецької і Харківської областей.
«Святогірський альманах 2019-2020» – 14-й випуск збірки.
До неї редакційною колегією включено 25 статей та повідомлень, які за напрямками досліджень поділені на 4 розділи: 1. Історичні та пам’яткоохоронні дослідження. Музеєзнавство. 2. Археологічні дослідження. 3. Історіографія та джерела. 4. Повідомлення.
Возможно, это изображение (текст)
Нет описания фото.
Нет описания фото.
Нет описания фото.
 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 4 из 24
 
 
 
 
   


Духовное наследие   Рейтинг@Mail.ru