левый узор
 

 

11 січня 2020 року в м. Святогірськ відбувся відкритий фестиваль-конкурс  “Різдвяний передзвін”.

Святогірський державний історико-архітектурний заповідник також долучився до цієї події, представивши свою візитівку та сувенірну продукцію.

З Новорічно-Різдвяними святами приходить на нашу землю, в наші оселі й серця Велична Коляда. колядки на Різдво відносяться до головних традицій цього свята.

Фестиваль вертепів та колядок «Різдвяний передзвін» проводиться на Донеччині четвертий рік поспіль і спрямований на популяризацію українських традицій, обрядів, об’єднання суспільства України навколо історичних і культурних цінностей.

У програмі фестивалю — святкова хода учасників, глядачів та всіх охочих долучитися до зимової казки, виступи творчих колективів міст, районів та об’єднаних територіальних громад Донецької області та інших регіонів України у святковому концерті.

Минуле Різдво, у січні 2019 року - відкритий обласний фестиваль вертепів та колядок «Різдвяний передзвін» проводився у Званівській об’єднаній територіальній громаді. Тепер організатори запросили учасників і гостей до Святогірська — культурного, духовного й оздоровчого центру української Донеччини.

Різдво разом зустрічали фольклорні пошуково-дослідницькі гурти, вокальні, фольклорні, театральні гурти з усієї України, майстри традиційного народного та сучасного декоративно-прикладного мистецтва, художники.

Гості фестивалю-конкурсу змогли стати учасниками вертепної святкової ходи, переглянути виступи колективів художньої самодіяльності з вертепами та обрядовими діями, відвідати виставки виробів майстрів декоративно- ужиткового мистецтва, спробувати себе в якості експертів різдвяних свят.

Фоторепортаж

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
   


Духовное наследие   Рейтинг@Mail.ru