левый узор
 
Архив новостей
Святогірський державний історико-архітектурний заповідник запрошує до челенджу "Збережена давнина".
Концепція проведення челенджу «Збережена давнина»
Дата проведення: протягом 2021 року.
Возможно, это изображение (природа)
До роботи челенджу «Збережена давнина» залучаються працівники історико-архітектурних, історико- культурних заповідників України з використанням он-лайн платформи соціальної мережі Facebook.
Челендж здійснюється за ініціативою КЗ «Адміністрація державного історико-архітектурного заповідника у м.Святогірську».
В проведенні челенджу заповідники України, на протязі визначеного часу, представлятимуть свою роботу:
- знайомити з заповідником, представляти науково-дослідну, науково-освітню, туристичну роботу;
- проводити презентації виставкових проектів, культурно-масових заходів, зокрема, присвячених 30-річчю Незалежності України.
- обговорювати питання своєї статутної діяльності, впровадження нових цифрових технологій в галузі популяризації культурної спадщини.
Надавати пропозиції удосконалення системи збереження історико-культурної спадщини, обговорювати питання наукової паспортизації пам’яток історії, архітектури, монументального мистецтва.
Платформа здійснювається в відкритому доступі, що дасть змогу знайомитись з історико-культурною спадщиною України як громадянам нашої держави так і закордоном.
 

 

Мальовничі краєвиди засніженого Державного історико-архітектурного заповідника у м. Святогірську

https://www.facebook.com/sgiaz/posts/3760626280649850


 

 

 

Святогірський історико- архітектурний заповідник публікує серію лекцій в режимі офлайн про значні історичні подій

до Дня Соборності України.

15.01.21- https://www.facebook.com/sgiaz/posts/3743895208989624

19.01.21- https://www.facebook.com/sgiaz/posts/3755247924521019

21.01.21- https://www.facebook.com/sgiaz/posts/3760745617304583

22.01.21- https://www.facebook.com/sgiaz/posts/3763161337063011

 

 

 


 

 

 

#АrtМагнітДонеччини

Святогірський заповідник за ініціативою обласного Управління

Культури успішно провів проєкт «#АrtМагнітДонеччини: Святогір`я» в рамках організації та проведення культурного заходу «Музейна валіза».

В Проєкті прийняли участь більш півсотні творчих людей, це: професійні митці, художники-аматори, викладачі та учні художніх шкіл, образотворчих відділень мистецьких шкіл, початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. Наш Проєкт об`єднав митців з трьох областей: Донецької, Харківської, Луганської.

Приємно, що на запрошення прийняти участь у Проєкті відгукнулись колеги з півдня нашої області це Міський Центр сучасного мистецтва і культури ім. А.І. Куїнджі, м. Маріуполь.

Природа, архітектура та історичні місця Святогір`я, на деяких роботах були представлені з незвичних ракурсів. Святогір`я з картин художників складається в єдиний образ, який дає змогу побачити та відчути його своєрідність серед інших регіонів Донецької області.

Проєкт виявив безліч цікавих творчих робіт художників які в майбутньому можуть поповнити наукові фонди заповідника і представлені у його виставкових залах.

Працювати журі було нелегко, аби з такої безлічі талановитих робіт відібрати тільки девять призерів.

Вітаємо переможців творчого Проєкту


#АrtМагнітДонеччини: Святогір`я

 

 

 

 

6 грудня ми разом зі всією країною відзначили День Збройних Сил України.

В цей день Верховна Рада України ухвалила Закони «Про оборону України» і «Про Збройні Сили України» – одні з перших законодавчих документів, що започатковували створення сучасних українських збройних сил.

В той же день був затверджений текст Військової присяги, яку першим в залі українського парламенту склав тодішній Міністр оборони України, генерал-полковник Костянтин Морозов. А вже з початку наступного року розпочався процес приведення до добровільної присяги на вірність народові України .

6 грудня 1993 року Верховна Рада України ухвалила постанову «Про День Збройних Сил України», якою започаткована традиція відзначення свята українського війська – Дня Збройних Сил України.

Добра й мира вам, наші захисники! Зі святом!

З метою привітання наших воїнів та вручення їм народних оберегів, що зберігають їх в військових походах, в Святогірському Державному історико – архітектурному заповіднику 4 грудня 2020 року відбувся майстер - клас з виготовлення оберегу «Подорожниця» .

Всі бажаючі змогли доторкнутись до культури та звичаїв українського народу.

Матері, дружини та сестри споконвіку намагалися захистити своїх чоловіків та синів, які йшли боронити рідну землю.

Оберіг- лялька «Подорожниця» - має вузлик зі скарбом : крупою чи зерном, грудочкою рідної землі чи шматочок золи з рідного оселі. Оберіг допомагав воїну повернутись додому живим та здоровим. Так вірили наші пращури, ця традиція - це пам'ять українського народу.

https://youtu.be/sjB_rdB8DVw

 

 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 1 из 21
 
 
 
 
   


Духовное наследие   Рейтинг@Mail.ru